top of page
Sök
  • Skribentens bildKlassiska Båtar

Beställ Klassiska Båtars seglarrock!

Nu kan du beställa seglarrock med Klassiska Båtars logo.


Gör så här:


1. Gå till någon av adresserna nedan.


Modell Captain Corsaire:
Modell Muosqueton:Muosqueton finns också i gul färg, utom storleken S.


2. Välj storlek och färg


3. Köp inte rocken i denna nätbutik! Skicka din beställning till Klassiska Båtars e-post klaba.klave@gmail.com (med ämnet Seglarrock).Berätta i e-posten storleken och modellen som du önskar beställa.


Ange ditt namn och telefonnummer samt adress.


4. Rockens pris 75€/st. Broderingsavgiften och postkostnaderna ingår i priset. Betala rockens pris till Klassiska Båtars bankkonto FI97 4055 0012 1539 75 senast den 25.9 (skriv Seglarrock i meddelanderutan).


När du gjort beställningen till Klassiska Båtars e-post klaba.klave@gmail.com och betalat avgiften till föreningens bankkonto FI97 4055 0012 1539 75 senast den 25.9 beställer föreningen rockarna och tar dem till brodering. När din rock är klar får du ett meddelande per e-post eller telefon - kom alltså ihåg att ange dina kontaktuppgifter i beställningen!


Om det är något du vill fråga kan du kontakta föreningens vice ordförande Magnus Johansson, telefon 050 320 5475.

7 visningar0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla

Comments


bottom of page